Dzień dobry.

Nazywam się Robert Kandefer, jestem przedsiębiorcą i zajmuję się świadczeniem usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, między innymi w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie nieruchomości lub praw do nieruchomości.
Na podstawie Umowy zawartej z eXp Poland Sp. z o.o., wykonuję na rzecz eXp oraz na rzecz klientów eXp czynności z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Zapraszam do regularnego odwiedzania mojego bloga.

Szkolenia, doświadczenie, relacje z Klientami.

Przez ponad 20 lat pracy w międzynarodowych firmach teleinformatycznych (m.in. Ericsson, Lucent Technologies, Damovo, Gartner, Forrester) zdobywałem doświadczenie w sprzedaży, marketingu i w zarządzaniu projektami.

W nieruchomościach współpracuję z liderami.

Na początku w międzynarodowej sieci biur Remax, kolejne lata w jednym z największych biur nieruchomości w Warszawie – Maxon Nieruchomości, obecnie w międzynarodowej sieci (85 tysięcy agentów na całym świecie) eXp Realty.

Posiadam licencję pośrednika nieruchomości.

Jestem absolwentem Studiów Podyplomowych w zakresie Wyceny Nieruchomości.

Od ponad trzech lat skutecznie pomagam moim klientom sprzedać/wynająć ich nieruchomości.

Jak pracuję.

Słucham potrzeb swoich Klientów i dostosowuję rozwiązania do ich oczekiwań. Pozostaję w stałym, bliskim kontakcie z Klientem.
Przygotowuję strategię marketingową nieruchomości oraz zajmuję się jej promocją i sprzedażą.
Dostarczam kompleksową usługę, odpowiedzialnie prowadząc Klientów przez cały proces sprzedaży/kupna lub wynajmu nieruchomości.
Współpracuję z zespołem profesjonalistów firmy eXp.

Decydując się na współpracę ze mną wybierają Państwo profesjonalizm, uczciwość i 100%  zaangażowania.

WIEM JAK WAŻNYM A CZĘSTO TRUDNYM ZADANIEM JEST SPRZEDAŻ LUB ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. DLATEGO ZAPEWNIAM MOIM KLIENTOM PROFESJONALNE I KOMPLEKSOWE WSPARCIE I  SPRAWNE PRZEJŚCIE PRZEZ WSZYSTKIE FORMALNOŚCI.

Formularz kontaktowy

Przepisy prawne

Prowadzę działalność gospodarczą polegającą na pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Zgodnie z art. 179a ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarcze nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1990 z późn. zm.).
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:

  • nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
  • nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
  • najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
  • innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.