Decyzja zapadła. Kupujesz mieszkanie/dom.

 

 

Zakup wymarzonego domu czy mieszkania nie jest powszechną czynnością naszego codziennego życia.

Jeśli masz wątpliwości, obawy czy sama sobie poradzisz, skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia. Pomogę Ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i zminimalizujemy ryzyko popełnienia błędów.

 

Jak wygląda proces kupowania nieruchomości z moim udziałem.

 1. Na początku będę chciał dowiedzieć się jakiej nieruchomości poszukujesz. Jaka jest Twoja wymarzona lokalizacja, jakie cechy powinno mieć Twoje mieszkanie, czy Twój dom. Bardzo ważna będzie kwota, jaką możesz przeznaczyć na zakup.
 2. Następnie przedstawię Ci jak będzie przebiegać proces zakupu od strony prawnej i formalnej. Będziesz mieć pewność, że transakcja będzie zgodna z prawem i bezpieczna.
 3. Jeśli będziesz potrzebować kredytu mogę skontaktować Cię z doradcami kredytowymi, z którymi współpracuje nasze biuro. Uzyskasz pomoc w otrzymaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego.
 4. Znając Twoje oczekiwania, będę wiedzieć jakiej nieruchomości mam dla Ciebie szukać. Scedujesz na mnie czasochłonne poszukiwanie ofert. Gdzie będę szukać:
  – w bazie firmy eXp Poland. Mamy w niej oferty kilku tysięcy nieruchomości;
  – w systemie MLS. Jest to narzędzie, z którego korzysta kilka tysięcy współpracujących ze sobą pośredników z innych biur;
  – wśród ofert prywatnych korzystając ze specjalnej wyszukiwarki dostępnej dla pośredników nieruchomości.
 5. Znając aktualne warunki panujące na rynku nieruchomości pomogę Ci w negocjacjach i uzyskaniu jak najlepszej ceny transakcyjnej. Jestem absolwentem Studiów Podyplomowych z Wyceny Nieruchomości.
 6. Po wybraniu przez Ciebie mieszkanie, wspólnie z notariuszem ocenimy bezpieczeństwo transakcji zakupu i przedstawimy listę dokumentów niezbędnych do jej przeprowadzenia.
  Jeśli skorzystasz z mojej usługi będę Ci towarzyszyć w całym procesie. Od prezentacji, poprzez negocjacje, formalności, przeniesienie własności i przekazanie nieruchomości.